Naše kompletní služby

Pokrývačské práce

Střešní krytina je tím, co si většina z nás ve spojení se střechou představí nejdřív. Jejím úkolem je především poskytnout domu účinnou ochranu před vnějšími vlivy, zároveň ale tvoří také estetické završení stavby. My se při práci snažíme brát ohled na oba z těchto aspektů a poskytnout svým klientům kvalitní řemeslnou práci, která bude vynikat jak funkčností ve všech svých detailech, tak perfektním vzhledem.

Nejste si jistí, jakou střešní krytinu pro svůj dům zvolit? V naší firmě se v oblasti pohybujeme dlouhá léta a zvládneme Vám tak doporučit spolehlivou střešní krytinu, která splní všechny Vaše požadavky. Kromě vzhledu a ceny krytiny jsou nejdůležitějšími kritérii při výběru také nosnost a sklon Vašeho krovu, předpokládaná životnost krytiny, požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci nebo povrchová úprava krytiny.

Mezi střešní krytiny, které pokládáme nejčastěji, patří:

  • betonové a pálené tašky
  • plechové a plastové krytiny
  • asfaltové a bitumenové šindele
  • břidlicové krytiny

a další.

Pokládku realizujeme jak pro všechny typy šikmých střech, tak pro ploché střechy, na kterých pokládáme asfaltové pásy a fólie PVC. Ke každé pokládce patří také montáž střešních doplňků nebo střešních oken. Střechy také rekonstruujeme nebo opravujeme.

Klempířské práce

Klempířské práce umíme realizovat tak, aby měly klempířské prvky stejnou životnost jako zbytek střechy a nemusely se tak v průběhu jejího fungování opravovat nebo vyměňovat. Mezi běžné klempířské prvky, které zákazníkům dodáváme a montujeme, patří:

  • okapy, žlaby a svody
  • parapety
  • oplechování a lišty
  • dekorativní klempířské prvky

a další.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem materiálu klempířských prvků, aby výsledek vydržel co možná nejdéle a zároveň neublížil Vaší kapse. Nabízíme klempířské prvky z mědi, titanzinku, pozinkovaného plechu, hliníku nebo poplastovaných ocelových plechů.

Jak si objednat pokrývačské práce

Potřebujete opravit svou starou střechu nebo se jí chystáte dát kompletně nový kabát? Ve firmě Františka Nováka jsme tu pro všechny zákazníky z Peček, Kolína, Nymburka, Kolínska a okolí, kteří shánějí špičkové pokrývačské nebo klempířské práce, jejichž výsledky jim vydrží celé desítky let. Jsme Vám kdykoli k dispozici, pokud se potřebujete zeptat na detaily ohledně našich služeb nebo zjistit informace, které se Vám na našich webových stránkách nepodařilo najít. Zastavit se u nás můžete i osobně – stačí se předem domluvit telefonicky a následně zamířit přímo do našeho sídla v Pečkách. K objednávkám a dotazům na naše pokrývačské a klempířské práce využijte následující kontaktní spojení.

Kontakt

REALIZACE STŘECH KOLÍN

FRANTIŠEK NOVÁK

Adresa

Dobřichovská 1193 289 11 Pečky

Telefon

+420 607 547 502

Email

strechy.frantiseknovak@seznam.cz